Haberler

Bir Başarı Hikâyesi Şampiyon Filtre

Yaklaşık 35 yıl önce Hatay ilinin, İskenderun ilçesinde faaliyetlerine başlayan Şampiyon Filtre, küçük bir aile işletmesinden bugünlere gelmiştir. “Filtrelemede başarı” hedefiyle hareket eden Şampiyon Filtre, ulusal ve uluslararası standartlara uygun olarak otomotiv, tarım, iş makineleri ile ticari amaçlı otobüs ve kamyon gruplarına yüksek kaliteli yağ, yakıt, hava ve hidrolik filtreleri üretimini sürdürmektedir.

Şampiyon anlayışıyla sürdürdüğü tüm faaliyetlerinin ana hareket noktası olan “İleri teknoloji ve sürekli yükselen kalite anlayışı ile hizmet” vizyonundan yola çıkarak Türkiye’nin ilk AR-GE merkezli filtre üreticisi unvanına sahip olmuştur.

Şampiyon Filtre’yi başarılı ve farklı kılan kurucularından miras kalan tüm değerleri ve aile kültürü yaklaşımını tüm çalışanlarına ve iş ortaklarına aktararak “Güvenilir Ortağınız” ilkesiyle hareket etmesidir. Bu yaklaşımdan hareketle Otomotiv Yan Sanayi Sektöründe en saygın şirketler arasında yer alarak iç ve dış pazarda her geçen gün artan bir sorumlulukla hizmet verme gururunu taşımaktadır.

Sahip olduğu ISO 9001:2015 Kalite Sistem Güvence belgesi, TSE üretime uygunluk belgeleri ve 2007 yılında aldığı IATF 16949 belgesi ile gelişmiş makine parkı, üstün kalıp teknolojisi, çağdaş üretim ve yönetim anlayışı, deneyimli mühendis kadrosu, tam teşekküllü modern laboratuvar imkânları ve etkili Kalite Güvence Sistemi sayesinde Türkiye dışında uluslararası alandaki yerini sağlamlaştırarak 75 ülkeye ihracat gerçekleştiren global ölçekte bir firma konumundadır.

Ortadoğu Yıldırım Otomotiv olarak Elazığ ilinde ve oto bakım sektöründe yıllardır kalite ve güvenin  adresi olmanın haklı gururunu yaşarken “Yılların ve Yolların Şampiyonu!” olan Şampiyon Filtre‘ye ait sattığımız kaliteli ürünlerin de her daim arkasında olduk. Şampiyon filtre şimdi yalnızca araçlar için yağ filtresi değil, yakıt filtreleri, hava filtreleri, kabin filtreleri, hava kurutucu filtreler, üre filtreleri ve soğutma sıvısı filtreleri gibi birçok filtre çeşidini üretip satmaya devam ediyor.

Text Widget
Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.