HAKKIMIZDA

Müşterilerinin yanı sıra çalışanları, iş ortakları ve hatta rakipleri için bir tutkuya dönüşecek, sınıfının en iyisi yaşam tarzı markalarını bünyesinde barındıran Yıldırım Otomotiv sektöründe küresel bir oyuncu olma hedefiyle çalışmalarına devam ediyor.

Hizmetlerimiz

 1. Lastik Servisi

  Kışlık ve yazlık lastik değişimi ile sıfır lastik satış hizmetimiz bulunmaktadır.

 2. Jant Çeşitleri

  Her araca uygun, farklı çeşit ve tarzda jant seçenekleri Yıldırım Otomotiv’de!

 3. Balans Ayarı

  Araç muayenesinden önce balans ve far ayarınızı yapıyoruz. Lastik değişimlerinde de balans ayarımız fiks hizmetimiz içerisindedir.

 4. Akü Satışı ve Değişimi

  Her araç ve amaca uygun akümülatör seçeneklerimiz vardır.

 5. Motor Yağ ve Katkı Maddeleri

  Aracınızın motoru, önem verilmesi gereken en önemli unsurlardan biridir. Her araca uygun motor yağı ve motor katkıları ile hizmetinizdeyiz.

Vizyon ve Hedefler

Akaryakıt, madeni yağ, lastik, akü, filtre olmak üzere altı sektörde faaliyet gösteren Yıldırım Otomotiv ayrıca, mevcut hizmet verdiği sektörlerin yanı sıra yeni yatırımlarıyla da büyümesini sürdürüyor.

Yıldırım Otomotiv 20’ye yakın çalışanıyla müşterilerine orijinal ürün, güler yüz, üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı ile hizmet veriyor.

Yıldırım Otomotiv’in yönetimsel yaklaşımı, toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilincini de yansıtıyor. Yıldırım Otomotiv, sosyal sorumluluk çalışmalarını yürütürken insanların hayatlarında bir iz bırakmayı ve günlük yaşamı daha iyi bir hale getirmeyi amaçlıyor.

Şirketin sosyal sorumluluk projeleri toplumun sürekli ileriye giden ve gelişen bir gelecek yaratmasına katkıda bulunmak gibi hedefleriyle her gün daha başarılı olmak için uğraş vermeye devam ediyor.

Text Widget
Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.