Haberler

Petlas Tüm Dünyayı Memleket Yapıyor

Türkiye’nin lastiği” sloganıyla yola çıkan yerli lastik üreticisi Petlas, yeni reklam filmiyle yalnızca Türkiye’nin değil dünyanın da tercihi olduğunu söylüyor.

Marka, yeni reklamında dünyanın dört bir yanında memleketinin adını gururla duyurduğuna değinirken satışı, Peru’dan Mısır’a, Norveç’ten Tayvan’a hatta sektörün en zorlu ismi Amerika’ya kadar uzanan Petlas, gücünü memleketinden aldığını gösteriyor.

2016 Türkiye İhracatçılar Meclisi Raporuna göre 96 ülkeyle, en fazla ülkeye ihracat yapan 11. firma olan Petlas, bu başarısını marka iletişimine taşıyarak dünyanın tercihi olduğunu dile getiriyor.

Çekimleri; Şanlıurfa, Anamur, Konya Ereğli, Trabzon, Rize ve Erzurum’da gerçekleşen filmde büyük usta Barış Manço’nun eseri “Hemşerim Memleket Nire?” Ömer Ahunbay aranjesi ile yer alıyor.

Kreatif sürecini Havas İstanbul, yapımını Kala Film’in üstlendiği reklam filminin post prodüksiyonunda Sinefekt imzası var.

Künye:

Reklamveren Petlas
Reklamveren Temsilcileri Erkal Özürün, Serdar Işık, Mahmut Altınöz
Ajans Havas İstanbul
Kreatif Direktör Ergin Binyıldız
Kreatif Ekip Ahmet Sefer, Sezgin Rızaoğlu, Benan Aka Öztürk, Betül Saykan, Neslihan Arslan
Müşteri İlişkileri Ekibi Sibel Yeşileker, Esra Akbaş
Prodüksiyon Şirketi Kala Film
Yapımcı Hazer Baycan
Uygulayıcı Yapımcı Serkan Tırmık
Yönetmen Serter Tırmık
Görüntü Yönetmeni Muko Tırmık
Post Prodüksiyon Sinefekt
Orijinal Müzik Eser Adı Hemşerim Memleket Nire
Orijinal Müzik Besteci ve Söz Yazarı Barış Manço
Müzik ve Düzenleme Jingle House/Ömer Ahunbay

, , ,
Text Widget
Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.